ZI-RBMA1500
SKU: 1077082
Elektryczna giętarka do stali zbrojeniowej Zipper ZI-RBMA1500
Skontaktuj się z naszymi handlowcami
Zdjęcie handlowca
Marcin Bączyk
handel@kma-maszyny.pl
Zdjęcie handlowca
Rafał Chodkiewicz
sprzedaz@kma-maszyny.pl
Dima Kudzelia (PL/EN/DE/RU)
dk@kma-maszyny.pl
Parametry
Czas realizacji: 24
Gwarancja: 1 rok
DTR
Moc silnika S1 1500 W
Napięcie 230 V / 50 Hz
Waga netto / brutto 95 / 115 kg
Wymiary wysyłki szer/dł/wys 605 x 565 x 530 mm