kma-ukraine.com
Do każdej piły formatowej Quad gratis.

Tokarki do drewna

Tokarki do drewna w ofercie KMA Maszyny to wydajne i mocne maszyny, sprawdzone przez naszych klientów. Zapewniają bardzo dokładną i wydajną pracę. Sprzedawane przez nas tokarki są przeznaczone dla wymagających stolarzy oraz tokarzy, którzy cenią sobie wysokie bezpieczeństwo pracy urządzenia. W ofercie posiadamy również tokarki CNC, posiadające kontrolę numeryczną 4 osi jednocześnie.

Tokarki do drewna

Tokarka D 460

Tokarka D 460

Tokarka do drewna D 460 to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka D 460F

Tokarka D 460F

Tokarka do drewna D 460F to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka D 460FXL

Tokarka D 460FXL

Profesjonalna tokarka do drewna D 460 FXL to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka VD 1100N

Tokarka VD 1100N

Tokarka do drewna VD 1100N to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka DBK 1300F

Tokarka DBK 1300F

Tokarka do drewna DBK 1300F to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka DBK 1300

Tokarka DBK 1300

Tokarka do drewna DBK 1300 to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka DBK 1500

Tokarka DBK 1500

Tokarka do drewna DBK 1500 to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka D 1300F

Tokarka D 1300F

Tokarka do drewna D 1300F to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka DF 1200

Tokarka DF 1200

Tokarka do drewna DF 1200 to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka D 1000F

Tokarka D 1000F

Profesjonalna tokarka do drewna D 1000F to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Wiertarka pozioma DINCMAK YDM.T

Wiertarka pozioma DINCMAK YDM.T

Obrabiarka YDM.T nawierca elementy, które tego wymagają. Wiercenie odbywa się przed rozpoczęciem procesu toczenia. Rozpoczęcie wiercenia długich elementów następuje z centralnego punktu.

Tokarko-kopiarka ZMM Stomana CL 1500M

Tokarko-kopiarka ZMM Stomana CL 1500M

CL 1500M - profesjonalna tokarko-kopiarka - doskonała konstrukcja, wysoka wydajność, rewelacyjna cena.

Tokarko-kopiarka ZMM Stomana CL1200 M

Tokarko-kopiarka ZMM Stomana CL1200 M

CL1200 M - profesjonalna tokarko-kopiarka - doskonała konstrukcja, wysoka wydajność, rewelacyjna cena.

Tokarka Holzmann DB 1222P Stomana

Tokarka Holzmann DB 1222P Stomana

Profesjonalna tokarka do drewna DB 1222P to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarko-kopiarka ZMM Stomana CL1201M

Tokarko-kopiarka ZMM Stomana CL1201M

CL1201 - profesjonalna tokarko-kopiarka - doskonała konstrukcja, wysoka wydajność, rewelacyjna cena.

Tokarka STOMANA CL 1201A posuw automatyczny

Tokarka STOMANA CL 1201A posuw automatyczny

Korpus wykonany jest ze spawanych blach i chromowanych elementów prowadzących. Suport wzdłużny i poprzeczny oraz wyposażenie do kopiowania wzorców.

Tokarka Holzmann DBKS 1222P Stomana

Tokarka Holzmann DBKS 1222P Stomana

Profesjonalna tokarka do drewna DBKS 1222P to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka kopiująca CENTAURO TC 1200

Tokarka kopiująca CENTAURO TC 1200

TC-1200 jest mechaniczną tokarką kopiującą do produkcji małych i średnich serii tralek schodowych, nóg stołów, krzeseł oraz innych części mebli

Tokarka DINCMAK TORMAT CNC

Tokarka DINCMAK TORMAT CNC

Tokarka TORMAT CNC to maszyna, która umożliwia przeprowadzanie wszystkich procesów toczenia drewna automatycznie. Maszyna posiada kontrolę numeryczną 4 osi jednocześnie dzięki czemu można importować pliki do obróbki z programów CAD. Siłownik na osi Y kontroluje główny wał śruby i porusza ostrza tnące wzdłuż detalu.

Powrót