kma-ukraine.com
Do każdej piły formatowej Quad gratis.

Tokarki do drewna

Tokarki do drewna w ofercie KMA Maszyny to wydajne i mocne maszyny, sprawdzone przez naszych klientów. Zapewniają bardzo dokładną i wydajną pracę. Sprzedawane przez nas tokarki są przeznaczone dla wymagających stolarzy oraz tokarzy, którzy cenią sobie wysokie bezpieczeństwo pracy urządzenia. W ofercie posiadamy również tokarki CNC, posiadające kontrolę numeryczną 4 osi jednocześnie.

Tokarki do drewna

Tokarka kopiująca CENTAURO TC 1200

Tokarka kopiująca CENTAURO TC 1200

TC-1200 jest mechaniczną tokarką kopiującą do produkcji małych i średnich serii tralek schodowych, nóg stołów, krzeseł oraz innych części mebli

Tokarka D 460

Tokarka D 460

Tokarka do drewna D 460 to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka D 460F

Tokarka D 460F

Tokarka do drewna D 460F to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka D 460FXL

Tokarka D 460FXL

Profesjonalna tokarka do drewna D 460 FXL to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka VD 1100N

Tokarka VD 1100N

Tokarka do drewna VD 1100N to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka DBK 1300

Tokarka DBK 1300

Tokarka do drewna DBK 1300 to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka DBK 1300F

Tokarka DBK 1300F

Tokarka do drewna DBK 1300F to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka DBK 1500

Tokarka DBK 1500

Tokarka do drewna DBK 1500 to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka D 1300F

Tokarka D 1300F

Tokarka do drewna D 1300F to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka DF 1200

Tokarka DF 1200

Tokarka do drewna DF 1200 to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarko-kopiarka ZMM Stomana CL 1500M

Tokarko-kopiarka ZMM Stomana CL 1500M

CL 1500M - profesjonalna tokarko-kopiarka - doskonała konstrukcja, wysoka wydajność, rewelacyjna cena.

Tokarko-kopiarka ZMM Stomana CL1200 M

Tokarko-kopiarka ZMM Stomana CL1200 M

CL1200 M - profesjonalna tokarko-kopiarka - doskonała konstrukcja, wysoka wydajność, rewelacyjna cena.

Tokarka D 1000F

Tokarka D 1000F

Profesjonalna tokarka do drewna D 1000F to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Wiertarka pozioma DINCMAK YDM.T

Wiertarka pozioma DINCMAK YDM.T

Obrabiarka YDM.T nawierca elementy, które tego wymagają. Wiercenie odbywa się przed rozpoczęciem procesu toczenia. Rozpoczęcie wiercenia długich elementów następuje z centralnego punktu.

Tokarka STOMANA CL 1201A posuw automatyczny

Tokarka STOMANA CL 1201A posuw automatyczny

Korpus wykonany jest ze spawanych blach i chromowanych elementów prowadzących. Suport wzdłużny i poprzeczny oraz wyposażenie do kopiowania wzorców.

Tokarka DB 1222P

Tokarka DB 1222P

Profesjonalna tokarka do drewna DB 1222P to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarko-kopiarka ZMM Stomana CL1201M

Tokarko-kopiarka ZMM Stomana CL1201M

CL1201 - profesjonalna tokarko-kopiarka - doskonała konstrukcja, wysoka wydajność, rewelacyjna cena.

Tokarka DBKS 1222P

Tokarka DBKS 1222P

Profesjonalna tokarka do drewna DBKS 1222P to bardzo mocna i wydajna maszyna do obróbki drewna. Prezentowana maszyna posiada bardzo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które gwarantują bardzo dokładną i wydajną pracę.

Tokarka DINCMAK TORMAT CNC

Tokarka DINCMAK TORMAT CNC

Tokarka TORMAT CNC to maszyna, która umożliwia przeprowadzanie wszystkich procesów toczenia drewna automatycznie. Maszyna posiada kontrolę numeryczną 4 osi jednocześnie dzięki czemu można importować pliki do obróbki z programów CAD. Siłownik na osi Y kontroluje główny wał śruby i porusza ostrza tnące wzdłuż detalu.

Powrót